Vegetatyviai. Yra daug vegetatyvinių aronijų dauginimo būdų, kurie ypač populiarūs pastaruoju metu. Tai dauginimas vasaros ir sumedėjusiais auginiais, šaknų atžalomis, atlankomis, dalijant krūmus, skiepijant. Medžio formos sodinukai išauga paskiepijus į šermukšnių stiebus. Ypač gražios aronijos, įskiepytos į paprastojo šermukšnio kamieną. Vegetatyviai padauginti augalai pražysta antraisiais metais.
Sėklomis. Juodavaisės aronijos dauginamos ir sėklomis, taip perduodamos visos motininių augalų savybės. Pastarasis dauginimo būdas ankščiau buvo labiausiai paplitęs. Išnokusius vaisius sutrynus vandenyje, sėklos nusėda ant dugno. Paskui jas reikia atskirti (išplauti nuo įspaudų) per tankų sietelį. Sėklos smulkios. Prieš sėja sėklas reikia 3-4 mėnesius stratifikuoti.
Lapkritį sėklos dėžėse sluoksniuojamos su smulkiomis drėgnomis drupėmis ir visą gruodį laikomos 12-16 laipsnių temperatūros patalpose.
Jeigu sėklos išbrinksta ir pradeda leisti šakeles, dėžės pernešamos į šaltą vietą (+2-3 laipsniai) ir laikomos ten iki sejos balandžio mėnesį. Stratifikuojamos sėkos du kartus per savaitę pamaišomos, laistomos tiek, kad suspaudus saujoje durpių ir sėklų mišinį, masė išlaikytų formą, bet vanduo nevarvėtų. Sėjama anksti pavasarį. Sėjimukai pradeda derėti 4-5 metais.