Remontantinės braškės krauna žiedinius pumpurus, kai ilga diena ir šiltas oras. Jų žiediniai pumpurai formuojasi gegužės — birželio mėnesiais. Tais pačiais metais jos žydi ir sunokina uogas. Pavyzdžiui, Humi Gento braškės pradeda derėti rugpjūčio pradžioje ir dera iki šalčių, o kitą vasarą dera įprastu metu.
Remontantinės braškės leidžia nedaug ūsų. Iš ūsų išaugusios skrotelės tais pačiais metais žydi ir dera. Šias braškes sodininkai mėgėjai augina kaip dekoratyvinius augalus. Inde braškių ūsai nusvyra, iš skrotelių auga žiedynai su uogomis.
Prie remontantinių braškių eilutės galima sukalti dekoratyvia tvorele, kad ant jos raizgytusi ūsai. Mažiau ūsų leidžiančios remontantinės braškės sodinamos juostomis: tarp eilių – 0,3-0,4 m, tarp augalų – 0,3 m tarpai. Jos žydi ir dera tuo pačiu metu, todėl reikia trąšesnės dirvos, būtina laistyti ir geriau prižiūrėti. Dažnai yra jautresnės nepalankioms žiemojimo sąlygoms. Žiemą reikėtų uždengti šiaudais arba kitaip mulčiuoti. Geriausiai dera 1-2 metus. Remontantinių braškių rudens derlius būna didesnis ir ankstyvesnis, jeigu išskinami žiedynai ir neleidžiama derėti birželio mėnesį. Dažniausiai auginamos Selva, vertos dėmesio ir Rapella remontantinės braškės.